بی شک یکی از دیدنی ترین و مرفح ترین کشورهای امارات متحده عربی دبی است. دبی به عنوان قطب گردشگری امارات سالانه پذیرای گردشگران فراوانی به کشور خود است. همچنین دبی به عنوان پایتخت تجاری امارات متحده عربی به شمار می رود. به طوری که این کشور جزو یکی از مقاصد تاجران محسوب می شود. دیدنی های دبی در نوع خود کم نظیر است و همین امر باعث می شود لحظات شاد و هیجان انگیزی را تجربه کنید.

با محبوب ترین جاذبه های گردشگری دبی آشنا شودید.

برجه خلیفه (Burj Khalifa)

Burj Khalifa

Burj Khalifa | برج خلیفه

برج خلیفه با دارا بودن 828 متر ارتفاع و 163 بلندترین ساختمان دنیا و مهم ترین مکان دیدنی این کشور به شمار می رود. اگر فوبیا از ارتفاع ندارید برج خلیفه تجربه ای جالبی را برای شما به ارمغان می آورد. این برج دارای مراکز خرید و تفریحی فراوان و همچنین عرشه ای در طبقه 124‌ام برای تماشای چشم اندازهای اطراف است.

آکواریوم دبی

Dubai Aquarium

Dubai Aquarium | آکواریوم دبی

آکواریوم دبی با طول 51 متر، عمق20 متر و ارتفاع 11 متر در طبقه همکف دبی مال قرار دارد. آکواریوم دبی با گنجایش 10 میلیون لیتر، بزرگ ترین آکواریوم دنیا محسوب می شود.

تور سافاری

safari tour

Safari tour | تور سافاری

 اگر جزو افرادی هستید که علاقه به شب های آرام و پرستاره دارید حتما تور سافاری را تجربه کنید. سافاری یکی از پر طرفدارترین تفریحات دبی است. از میان صحرای شنی با لندرور عبور کنید و شب را زیر نور ستارگان، کمپ کویری بگذرانید.

آب نمای دبی

Dubai Waterfront

Dubai Waterfront | آبنمای دبی

آب نمای دبی بزرگ ترین آب نمای موزیکال جهان و معروف ترین جاذبه گردشگری دبی به شمار می رود. این آب نما در دریاچه بنا شده است. آب نما دبی دارای 275 متر طول، آب را به اندازه یک ساختمان 50 طبقه به بالا پرتاب می کند. جالب است بدانید این آب نما از 20 مایلی هم قابل رویت است.

پالم جمیرا (Palm Jumeirah)

Island palm

Island of palm | جزیره پالم

پالم جمیرا، جزیزه ای نصنوعی است که از بالا همانند یک درخت نخل می باشد. جزیزه پالم جمیرا جزو پر طرفدارترین مقاصد گردشگری دبی می باشد. این جزیره مصنوعی دارای هتل ها، اقامتگاه های تفریحی شیک و زیبا، امکانات تفریحی هیجان انگیز و رستوران های بی شماره است.

منبع: نیکوسفر