تایلند یک مقصد گردشگری متنوع با جاذبه ها و فرهنگ تاریخی کهن می باشد. تایلند جزو یکی از کشورهای توریستی جهان می باشد که سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. از جاذبه های فرهنگی و هنری و تاریخی گرفته تا حیات وحش و مناظر بی نظیر و چشم نواز.

امروز قصد داریم شمارا بیشتر با تایلند آشنا کرده و دلایل استقبال بیشتر گردشگران از تایلند را بررسی کنیم، همراه نیکوسفر باشید.

غذاهای تایلند

about thailand

Thai foods

غذاهای تایلند در سراسر جهان شهرت خاصی دارد. غذاهایی خاص با طعم های متنوع. تنوع در غذاهای تایلندی به قدری زیاد است که در سفر خود امکان ندارد یک غذا را دو بار امتحان کنید. حتی غذاها در مناطق مختلف این کشور، باهم متفاوت است.

هزینه سفر به تایلند

هزینه سفر به تایلند

Travel expenses to Thailand

تایلند یک مقصد مناسب برای کسانی است که می خواهند ارزان سفر کنند. اقامتگاه های متنوعی در تایلند وجود دارد که اکثر آنها قیمت مناسبی دارد. از رستورن های لوکس گرفته تا غذاخوری های محلی آماده پذیرایی از گردشگران هستند.

همچنین وسایل نقلیه عمومی ارزان در تایلند باعث کاهش هزینه های سفر می شود.

آب و هوای تایلند

آب و هوای تایلند

Thailand weather

تایلند سه فصل مهم و اصلی دارد که برای گردشگران بسیار مناسب است. این کشور در فصل خشک سال گردشگر بیشتری را در خود جای میدهد. در ایام گرم سال گردشگران به مناطق ساحلی تایلند سفر می کند. همچنین بانکوک و دیگر مناطق شمالی تایلند در ایام بارانی بسیار مناسب است. در واقع در هرزمان از سال که بخواهید می توانید به تایلند سفر کنید.

معابد تایلند

معابد تایلند

Thai temples

تایلند بیش از 40.000 معبد بودایی دارد. به کل هرجایی از این کشور سفر کنید حتما تعدادی معبد بودایی می بینید. بعضی از این معابد قدیمی هستند. معماری و سبک آن ها باهم متفاوت است. بازدید از این معابد را به شما توصیه می کنیم.

بازارهای تایلند

بازارهای تایلند

Thai market

بازارهای تایلند حال و هوایی خاص و متفاوتی دارند. هر بازاری فضای مختص به خود را دارد. گردشگران و اهالی تایلند برای خرید و گشت و گذار و خوردن غذاهای محلی به این بازارها سر می زنند. در این بازارها از اشیای قدیمی گرفته تا وسایل دست دوم به فروش می رسد.

پایتخت تایلند

پایتخت تایلند

Thailand capital

بانکوک پایتخت تایلند شهر زیبا و پر هیاهویی است که یکی از دلایل سفر به این کشور دیدنی است. این شهر مدرن از موزها، رستوران ها، گالری ها و پارک های فراوان برخوردار است. اگر اهل سفر به مقاصد مدرن هستید حتما بانکوک را جزو مقاصد خود قرار دهید.

سواحل تایلند

سواحل تایلند

Beaches thailand

تایلند از سواحل زیبا و چشم نوازی برخودار است. سواحل شنی سفید و درختان نخل، بدون تردید جاذبه زیبایی را رقم میزند. در نظر داشته باشید در تایلند هیچ کم و کسری از نظر تفریحات آبی و ساحلی وجود ندارد. در اقامتگاه های ساحلی می توانید سفر لذت بخشی داشته باشید.

منبع: theculturetrip